Fireball zeilers - sailors

 

 

Je moet geen lid zijn van Belfiras om in deze lijst te staan.

Wil je jou gegevens er ook bij, of wil je ze laten aanpassen?  Zend dan een mailtje naar de webmaster.

 

Boat

Club

Name

Mail

 

 

BEL15140

HZC

Bart Meynendonckx

meynendonckxbart@telenet.be

HZC

Francis De Roeck

francis.de.roeck@skynet.be

BEL15135

KLYC

Thomas Vermeiren

thomasvermeiren@hotmail.com

KLYC

Marijke Verdyck

verdyckm@gmail.com

BEL15039

Visé

Eric Bonhomme

ebonhomme@skynet.be

BEL14898

VVW Inside-Outside

Hans Orlent

fa618694@skynet.be

Bie De Backer

Marc Braet

marc.braet@VANHEEDE.COM

BEL14829

Zsc Broechem

Bert Lernout

bert.peter.lernout@telenet.be

Zsc Broechem

Kurt Lernout

kurt_lernout@yahoo.com

BEL14661

KLYC

Koenraad Lasure

k.lasure@worldonline.be

KLYC

Sofie Lasure

BEL14609

??

??

FRA 14589

RYCB

Erik Van Der Voort

erik1vdv@gmail.com

Katrien DeKeyser

BEL14563

KLYC

Piet Vermeiren

vermeiren.piet@hotmail.com

BEL14543

Guido Hick

guido_hick@mac.com

BEL14472

Beate Rennecke

b.rennecke@t-online.de

BEL14455

Zsc Broechem

Tom Laurijssen

tom_laurijssen@telenet.be

BEL14445

HZC

Roel Peerlinck

roel.peerlinck@scarlet.be

HZC

Sam Peerlinck

HZC

Sofie Peerlinck

BEL14375

VVW Inside-Outside

Hans Orlent

fa618694@skynet.be

Bie De Backer

BEL14365

VVW Lokeren

Philip Rosseel

pr@addvalue.be

Lucien Carnoy

vankerckhovev@hotmail.com

BEL14333

NWV

Jan Poppe

janpoppe@telenet.be

NED14241

Richard Morgan-Owen

richard.morgan-owen@esa.int

BEL14222

Tim Gemoets

Etienne Kodeck

ekodeck@gmail.com 

NED14148

Tinkerbell

Robbert Vink

robbertvink0151@gmail.com

BEL14134

RYCW

Heinz Niessen

h.niessen@bradeneurope.com

Donovan Niessen

BEL14130

KLYC

Tom Vermeiren

bootmans@gmail.com

KLYC

Hans De Beenhouwer

Hans@debeenhouwer-leonard.be

Thomas Van Hassel

thomasvanhassel@gmail.com

BEL14077

RCNVisé

Bruno Hensenne

brunohensenne@gmail.com 

Simon Parthoens

BEL13681

SRNA

Wim Craenen

wimcraenen@proveq.com

BEL13919

Baasrode

Fons Daelemens

Nore Daelemans

BEL12909

Visé

Michel Joiris

micheljoiris@hotmail.com

BEL12902

SRNA

Geert Balliauw

geert@fiba.biz

SRNA

Marc Vanderlinden

marc.vanderlinden@fitagency.be

BEL12638

Visé

?

?

BEL12402

OSM

Bartholomevis Luc

OSM

Verellen Carin

FRA12020

Genval YC

Benoît Kersten

benoit.kersten1@gmail.com

B6338

Bart Van Hooreweghe

Mattijs Van Hooreweghe

BEL34xx

Visé

Raymond Pregaldien

raymond.pregaldien@gmail.com

BEL365

Genval YC

François Podevyn

francoispodevyn@yahoo.fr

???

Jeroen Belis

jeroenbelis@hotmail.com

Gele FB ?

Sodipa

Brent Mulder Lugtigheid

brent@metzichtopzee.com

GBR1371(6)

RYCW

Tristan Steinberger

Sophia Steinberger